Bu ay Çok Okunan
Son Yorumlar
Makale Bankası
Gazeteler
DergilerKarakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
KILIÇDAROĞLU 9 MART PAZAR GÜNÜ TARSUSTA.
CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU 9 MART PAZAR GÜNÜ TARSUS VE MERSİN'E GELİYOR..
Ekleme: 05.03.2014 / Kaynak: yy / Hit: 1127

Cumhuriyet Halk Partisi genel başkanı  Kemal  Kılıçdaroğlu  09  Mart 2014 pazar günü  bölgemize geliyor . CHP Tarsus ilçe başkanı Ali İlk yaptığı açıklamada, CHP genel başkanı Kılıçdaroğlu’nun 9 Mart günü  saat:14.00'da ''Çağdaş Türkiye için huzur ve barış mitingi''için Mersin'e geleceğini” söyledi.

Bu nedenle Tarsuslu CHP’liler 9 mart günü saat 09.30’da  Kılıçdaroğlunu karşılamak için  Mersin İl Sınırı-Çukobirlik Karşısında olacaklarını belirten Ali İlk, Kılıçdaroğlu’nun saat 10.00’da Yenice’ye geçeceğini ardından Tarsus’a gelerek kentimizde  Beydeğirmeni, Demirkapı, Makam, Üzümlü Kavşaktan Mersin İstikametine giderek Mersin’e geçeceğini söyledi.

Kılıçdaroğlu Mersin’de  Ahmet Taner Kışlalı Köprüsü’nden GMK’ya giriş, Çakmak Caddesi, İstiklal Caddesi, Hastane Caddesi,Toroslar Anıt Kavşağı’ndan Mezarlık Yönüne,Mezarlıktan Karayollarına Dönüş,GMK Bulvarından Forum Alışveriş İstikametindeang eçerek Miting alanına geçecek. 13.30 Miting Alanında Toplanılacak ve saat 14.00’de Teyfik Sırrı Gür Stadı Yanında mitingin başlmayacağını söyledi.

Tarsus’lu CHP’lilerin Karşılama konvoyu 09.Mart.2014 Pazar Günü saat:08.00’da Baca önünde toplanacak.
ÖNERİMİZ
Mersin'den haberiniz olsun istiyorsanız. En güncel Mersin Haberlerini bulabileceğiniz, güçlü kadrosu ile Mersin'de olan bitenden son dakika bilginiz olmasını istiyorsanız. Mersin'in en çok takip edilen haber sitesi MersinHaber.com'u takip edebilirsiniz.
SON DAKİKA
YAZARLAR
ANKET
Sitemizin yeni yüzünü nasıl buldunuz?
Sitemizin yeni yüzünü nasıl buldunuz?